"Parodysta" Neymar. Brazylijski gwiazdor próbował wymusić kartkę dla rywala? [VIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Brazylia wygrała z Meksykiem 2:0 i awansowała do ćwierćfinału mistrzostw świata. Szeroko komentowane jest natomiast zachowanie Neymara z drugiej połowy.
W 71 minucie meczu gwiazdor reprezentacji Brazylii leżał tuż poza linią boczną boiska. Na kostkę nadepnął mu wówczas Miguel Layun. Napastnik Canarinhos zaczął się zwijać z bólu, tak jakby chciał wymusić kartkę dla rywala. Sędzia nie wyciągnął jednak żadnych konsekwencji wobec piłkarza Meksyku, a Neymar po chwili był już gotowy do gry.
Zawodnik Layun powinien dostać czerwoną kartkę. Wiedział do kogo podchodzi. Mamy tu zachowanie z pełną premedytacją - stwierdził Rafał Rostkowski, międzynarodowy arbiter piłki nożnej, na antenie TVP.