Patriotyczna manifestacja ukraińskiego napastnika. Tak cieszył się z gola dla Benfiki [ZDJĘCIA]

Roman Jaremczuk uratował Benfice Lizbona remis z Ajaksem (2:2). Ukrainiec po golu zdecydował się na patriotyczną manifestację.
Jaremczuk rozpoczął mecz na ławce rezerwowych. Na boisku pojawił się w 62. minucie. Już po dziesięciu minutach strzelił gola na 2:2. O meczu piszemy TUTAJ.
26-latek po zdobyciu bramki zdjął swoją koszulkę i zaprezentował czarny t-shirt z ogromnym herbem Ukrainy.
Patriotyczna manifestacja piłkarza, która ma oczywiście związek z rosyjską agresją na Ukrainę, została oczywiście ukarana przez sędziego. Jaremczuk za zdjęcie meczowej koszulki obejrzał żółtą kartkę.
Napastnik Benfiki w ojczyźnie grał do 2017 roku, gdy przeszedł z Dynama Kijów do belgijskiego Gent. W drużynie narodowej zaliczył 36 występów i zdobył 12 bramek.
Marcin Karbowski23 Feb 2022 · 23:20
Źródło: Twitter