Paweł Dawidowicz nie zatrzymał Atalanty. Pewne zwycięstwo ekipy z Bergamo [WIDEO]

cristiano barni/Shutterstock
Atalanta Bergamo zrobiła kolejny krok do awansu do Ligi Mistrzów. Drużyna Gian Piero Gasperiniego wygrała na wyjeździe z Hellasem Werona 2:0.
Goście oba gole strzelili jeszcze w pierwszej połowie. Wynik otworzył uderzeniem z rzutu karnego Rusłan Malinowski. Tuż przed przerwą do siatki trafił też Duvan Zapata. Kolumbijczyk wpadł w pole karne i lekkim strzałem skierował piłkę do siatki.
W zespole z Werony cały mecz zaliczył Paweł Dawidowicz. Polak otrzymał żółtą kartkę.
Atalanta po 28 kolejkach ma na koncie 55 punktów. Zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Hellas jest dziewiąty.
Marcin Karbowski21 Mar 2021 · 14:44