Peru zremisowało z Urugwajem w meczu towarzyskim

betto rodrigues / shutterstock.com
Peru zremisowało z Urugwajem 1:1 (1:0) w meczu towarzyskim rozegranym na Estadio Nacional de Lima.
Gospodarze prowadzili od 34. minuty, kiedy Christofer Gonzales trafił głową z pięciu metrów po dośrodkowaniu Luisa Advinculi.
Wówczas Peruwiańczycy grali już w dziesiątkę. Osiem minut wcześniej czerwoną kartkę otrzymał Martin Caceres. Obrońca Fiorentiny chwilę wcześniej został ukarany żółtą kartką za fual, ale nie zgadzał się z decyzją arbitra, który ostatecznie odesłał go do szatni.
Urugwajczycy wyrównali w 80. minucie. Darwin Nunez wykorzystał podanie Matiasa Viny, uprzedził defensorów rywali i oddał skuteczny strzał głową.
W spotkaniu rozegranym cztery dni wcześniej w Montevideo Urugwaj pokonał Peru 1:0.
Marcin Karbowski16 Oct 2019 · 09:36