Pewne zwycięstwo Atletico Madryt. Kolejny gol Luisa Suareza [WIDEO]

Cordon Press / Press Focus
Skromne zwycięstwo Atletico Madryt. Piłkarze Diego Simeone wygrali z Betisem 2:0.
Jedyny gol meczu padł tuż po rozpoczęciu drugiej połowy. Od wznowienia gry do momentu, w którym Marcos Llorente umieścił piłkę w bramce, minęło zaledwie 19 sekund. Hiszpan wbił piłkę do siatki z bardzo ostrego kąta.
Goście kończyli mecz w dziesiątkę. W 72. minucie za wycięcie rywala wychodzącego na czystą pozycję czerwoną kartę otrzymał Martin Montoya. Niedługo później mecz mógł zamknąć Yannick Carrasco, ale przegrał pojedynek z Claudio Bravo.
Atletico kontrolowało mecz do samego końca. Wynik ustaliło w 90. minucie. Lodi wpadł w pole karne, wycofał piłkę do Suareza, ten z narożnika "piątki" wpakował ją do siatki.
Gospodarze po zwycięstwie mają na koncie jedenaście punktów. Przesunęli się na trzecie miejsce w tabeli. Betis jest dziesiąty.
Marcin Karbowski24 Oct 2020 · 22:51