Pewne zwycięstwo Juventusu w Pucharze Włoch. Będzie wielki hit w półfinale [WIDEO]

UK Sports Pics/SIPA / Press Focus
Autor: Marcin Karbowski 27 sty 2021 | 22:40
Juventus nie miał problemu z awansem do półfinału Pucharu Włoch. Piłkarze Andrei Pirlo wygrali ze SPAL 4:0.
Juventus do gry przystąpił w przemeblowanym składzie. W kadrze meczowej w ogóle nie znalazł się Cristiano Ronaldo. Tylko rezerwowymi byli Wojciech Szczęsny, Giorgio Chiellini, Leonardo Bonucci czu Juan Cuadrado.
Gospodarze bez większych kłopotów rozprawili się z drugoligowcem. Prowadzenie objęli już w 16. minucie, gdy z rzutu karnego do bramki trafił Alvaro Morata.
W 33. minucie było już 2:0. Akcję aktywnego Kulusevskiego celnym strzałem z dystansu wykończył Frabotta.
Juventus ustalił wynik w 78. minucie. Tym razem do bramki płaskim uderzeniem trafił Kulusevski. Asystę przy jego golu zaliczył Chiesa.
Sam Włoch też wpisał się na listę strzelców. Chiesa zrobił to w ostatniej minucie doliczonego czasu, gdy przejął piłkę w polu karnym, wymanewrował bramkarza i z bliska kopnął do siatki.
W półfinale Juventus zmierzy się z Interem. Pierwszy mecz obu drużyn zaplanowano na 3 lutego.

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Kod promocyjny MECZYKI - freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Dyskusja 10

27 sty 2021 | 23:04
0
Ten Kulusevski jest mega kocur - możemy mieć z nim problem na Euro jeśli wciąż będzie w gazie
27 sty 2021 | 22:52
0
co jak co ale Chiesa ma papiery na dorównanie Del Piero
27 sty 2021 | 23:03
0
Nie ta pozycja, ale zacięcie i charakter to chłopak ma.
28 sty 2021 | 01:10
Dałem Ci plusa, ale nie... No nie ta pozycja i jeszcze nie te umiejętności, żeby Federico Chiese porównywać do Alexa. Chiesa jest bardzo dobry, ale Alex Del Piero był wybitny, niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju, jednostka wybitna. Nieporównywalny.
0
28 sty 2021 | 01:01
Składem rezerwowym mecz zagrany, a taki wspaniały wynik. Można?
Można.
0
Można.
27 sty 2021 | 22:48
0
Forza Juve ! Wynik bardzo dobry, gra momentami bardzo irytująca. Szczególnie kontrataki w których brakuje strzału na bramkę.
Osobiście uważam, że brakuje nam jakości wśród zawodników z pierwszego składu którzy tutaj grali.
Niedokładne podania bądź nie w tępo, problem z kierunkowym przyjęciem, złe decyzje cos do strzałów.
Pirlo musi to zmienić. Trzymam kciuki.
28 sty 2021 | 01:16
No wszystko ok., ale zauważ którym garniturem żeśmy się zaprezentowali od początku meczu? ;)
0
28 sty 2021 | 13:53
0
a czy pierwszy garnitur nie ma tych problemów które wymieniłem ? Poza tym wczoraj grali Ramsey i Rabiot, Bernardeschi, Frabotta, którzy regularnie pojawiają się w pierwszym składzie bądź pierwsi wchodzą z ławki i to do nich przede wszystkim kieruje swoje uwagi.

28 sty 2021 | 08:05
0
Myślę,że bardzo dobry mecz Juve i w końcu gwiazdy dostały chociaż chwile odpoczynku
28 sty 2021 | 13:57