Pewne zwycięstwo Juventusu w Pucharze Włoch. Będzie wielki hit w półfinale [WIDEO]

UK Sports Pics/SIPA / Press Focus
Juventus nie miał problemu z awansem do półfinału Pucharu Włoch. Piłkarze Andrei Pirlo wygrali ze SPAL 4:0.
Juventus do gry przystąpił w przemeblowanym składzie. W kadrze meczowej w ogóle nie znalazł się Cristiano Ronaldo. Tylko rezerwowymi byli Wojciech Szczęsny, Giorgio Chiellini, Leonardo Bonucci czu Juan Cuadrado.
Gospodarze bez większych kłopotów rozprawili się z drugoligowcem. Prowadzenie objęli już w 16. minucie, gdy z rzutu karnego do bramki trafił Alvaro Morata.
W 33. minucie było już 2:0. Akcję aktywnego Kulusevskiego celnym strzałem z dystansu wykończył Frabotta.
Juventus ustalił wynik w 78. minucie. Tym razem do bramki płaskim uderzeniem trafił Kulusevski. Asystę przy jego golu zaliczył Chiesa.
Sam Włoch też wpisał się na listę strzelców. Chiesa zrobił to w ostatniej minucie doliczonego czasu, gdy przejął piłkę w polu karnym, wymanewrował bramkarza i z bliska kopnął do siatki.
W półfinale Juventus zmierzy się z Interem. Pierwszy mecz obu drużyn zaplanowano na 3 lutego.
Marcin Karbowski27 Jan 2021 · 22:40