Pewne zwycięstwo Realu Madryt z Manchesterem United. Piękne gole Bellinghama i Joselu! [WIDEO]

Real Madryt wygrał w towarzyskim meczu z Manchesterem United 2:0. Piękne gole dla drużyny Carlo Ancelottiego strzelili Jude Bellingham i Joselu.
Real objął prowadzenie już w 6. minucie. Swojego pierwszego gola w barwach "Królewskich" strzelił Bellingham. Anglik otrzymał podanie za linię obrony i efektownym lobem pokonał wysuniętego przed bramkę Onanę.
Piłkarze Carlo Ancelottiego starali się kontrolować gry. Swoje szanse miał jednak też Manchester United. W 36. minucie w niezłej sytuacji w bramkę nie trafił Marcus Rashford.
W przerwie obaj trenerzy zaprezentowali odmienne podejście. Ancelotti dokonał sześciu zmian. Erik ten Hag - ani jednej, roszad w składzie dokonywał na późniejszym etapie spotkania. Efekt był taki, że "Królewscy" spuścili z tonu. Na początku drugiej połowy kolejną okazję miał Manchester Unied. Andrij Łunin popisał się jednak udaną interwencją po strzale Alejandro Garnacho.
Real odgryzał się za sprawą Joselu. Hiszpan kilka razy zagroził bramce Onany. To własnie on ustalił wynik spotkania w 89. minucie. Z prawego skrzydła dośrodkował Lucas Vazquez, a Joselu trafił do bramki kapitalnymi nożycami.
Real kolejny sparing rozegra w sobotę - zmierzy się z Barceloną. Z kolei formę Manchesteru United w poniedziałek sprawdzi Borussia Dortmund.
Marcin Karbowski27 Jul 2023 · 07:40