Pewne zwycięstwo Realu Sociedad. Cudowna asysta Martina Odegaarda [WIDEO]

Ivica Drusany / Shutterstock.com
Real Sociedad pokonał przed własną publicznością Deportivo Alaves 3:0 (3:0) w meczu 6. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy.
Na Reale Seguros Stadium pierwszego gola strzelił Mikel Oyarzabal. Hiszpański pomocnik w 19. minucie wykorzystał cudowne podanie Martina Odegaarda i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
W 32. minucie prowadzenie gospodarzy powiększył Silva Willian Jose, który uderzeniem głową z bliskiej odległości umieścił futbolówkę w siatce. W 41. minucie sędzia podyktował dla Realu Sociedad rzut karny, a jedenastkę na gola zdołał zamienić Mikel Oyarzabal.
Od 85. minuty goście grali w osłabieniu, bowiem drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Manu Garcia. Dwie minuty później karnego zmarnował Portu z Realu Sociedad.
Zespół z San Sebastian ma na koncie 13 punktów i zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli. Deportivo z dorobkiem pięciu "oczek" plasuje się na 17. pozycji.
Marcin Karbowski26 Sep 2019 · 23:05