Pewne zwycięstwo Werderu Brema z Augsburgiem

facebook.com/werderbremenEN
Werder Brema pokonał u siebie FC Augsburg 4:0 (3:0) w niedzielnym meczu 21. kolejki niemieckiej ekstraklasy.
Dwa gole na Weserstadion strzelił Milot Rashica. Reprezentant Kosowa po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców już w 5. minucie, kiedy po dośrodkowaniu Davy'ego Klaassena strzałem z pola karnego pokonał golkipera rywali. Pomocnik trafił do siatki rywali także w 27. minucie, a przy tym trafieniu również asystował 25-letni Holender.
W 27. minucie bramkę dla gospodarzy zdobył także Johannes Eggestein, a wynik meczu na 4:0 ustalił w 83. minucie Kevin Mohwald.
Zespół z Bremy ma na koncie 30 punktów i obecnie zajmuje 10. miejsce w ligowej tabeli.
Drużyna wywodząca się z Bawarii uzbierała dotąd 18 "oczek", co daje jej aktualnie 15. lokatę.