Phil Foden odpalił rakietę w Pucharze Ligi! "Skład Manchesteru City wyglądał jakby rozpisano konkurs" [WIDEO]

Vlad1988 / Shutterstock.com
Manchester City zagra w kolejnej rundzie Pucharu Ligi. Mistrzowie Anglii wygrali z Wycombe 6:1.
Pep Guardiola dość oryginalnie zestawił swoją drużynę. O ile za ofensywę odpowiadali doświadczeni gracze z Kevinem De Bruyne na czele, to w obronie zagrali młodzi CJ Egan-Riley czy Luke Mbete.
- Ten skład City wygląda jakby rozpisano konkurs: zagraj z De Bruyne, Sterlingiem, Fodenem i Mahrezem i Torresem w jednej drużynie - komentował Maciej Łuczak.
Pierwszego gola sensacyjnie strzelili piłkarze z Wycombe. W 22. minucie do bramki trafił Brandon Hanlan.
Odpowiedź mistrzów Anglii była piorunująca. W nieco ponad kwadrans gole strzelili De Bruyne, Riyad Mahrez czy Phil Foden. Efektowne było zwłaszcza trafienie ostatniego z nich. Anglik odpalił w kierunku bramki prawdziwą petardę.
Manchester City całkowicie kontrolował przebieg gry. Po przerwie dołożył jeszcze trzy gole. Do bramki trafili Ferran Torres, Mahrez i Cole Palmer.
Marcin Karbowski21 Sep 2021 · 22:38