Piąta wygrana Dynama Kijów. Cały mecz Tomasza Kędziory

photo-oxser / shutterstock.com
Dynamo Kijów pokonało przed własną publicznością SK Dnipro-1 2:0 (1:0) w niedzielnym meczu 9. kolejki ukraińskiej ekstraklasy.
Pierwszego gola na Stadionie Olimpijskim w Kijowie strzelił Benjamin Verbic. Słoweński pomocnik w 30. minucie po podaniu Witalija Mykołenko pokonał Wałerija Jurczuka.
W 80. minucie sędzia spotkania podyktował dla gospodarzy rzut karny, a jedenastkę na gola zamienił Wiktor Cyhankow.
Mecz w wyjściowej jedenastce Dynamo rozpoczął Tomasz Kędziora, który przebywał na placu gry w pełnym wymiarze czasu. Dla Polaka był to siódmy ligowy występ w tym sezonie.
Zespół ze stolicy Ukrainy ma na koncie siedemnaście punktów i zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli. SK Dnipro-1 z dorobkiem jedenastu "oczek" plasuje się na siódmej pozycji.
Marcin Karbowski29 Sep 2019 · 18:28