Najpierw odebrano mu bramkę, a potem wziął sprawy w swoje nogi i strzelił znowu! Kapitalne trzynaste trafienie Piątka w Serie A [WIDEO]

screen z youtube
Krzysztof Piątek dwa razy wpisywał się na listę strzelców w meczu z Atalantą (3:1), ale uznano mu jednego gola.
Polak najpierw trafił do siatki rywali w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłkę zgrał głową Kouame, dopadł do niej Piątek i skierował w stronę bramki. Futbolówkę po drodze dotknął jeszcze Toloi. Początkowo zaliczono trafienie naszemu zawodnikowi.
Po weryfikacji bramkę przypisano jednak zawodnikowi Atalanty. Uznano to jako trafienie samobójcze.
W 36 minucie rzutu karnego dla Atalanty nie wykorzystał Ilicić. W drugiej połowie jedenastkę dla gości wykorzystał już jednak Zapata i doprowadził do remisu.
W 67 minucie gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie, a tym razem bramkę zdobył Lazović.
W 88 minucie wątpliwości już nie było. Piątek zanotował swoje trzynaste trafienie w Serie A, popisując się fantastycznym strzałem prawą nogą.
Jakub Kreśliński22 Dec 2018 · 15:59