Pięć bramek i drugie ligowe zwycięstwo Toronto FC

lev radin / shutterstock.com
Toronto FC ma komplet punktów w obecnym sezonie amerykańskiej Major League Soccer. W swoim drugim meczu drużyna z Kanady pokonała u siebie New England Revolution 3:2.
Spotkanie lepiej rozpoczęli goście. Bardzo szybko prowadzenie strzałem z rzutu karnego dał im Carles Gil. Nie minęło pięć minut i był remis po trafieniu Ayo Akinoli. Tuż przed przerwą zrobiło się 2:1, a bramkę dla miejscowych zdobył Jordan Hamilton.
Kiedy tuż po przerwie wyrównał Gil długo zanosiło się, że strony podzielą się punktami. W 80. minucie zwycięstwo Toronto FC zapewnił Jozy Altidore. Drużyna z Kanady zajmuje trzecie miejsce w Konferencji Wschodniej z kompletem sześciu punktów. W następnym meczu zagra u siebie z New York City.
Natomiast New England Revolution plasuje się na 11. pozycji z jednym "oczkiem" w trzech spotkaniach. W następnym meczu zmierzy się z FC Cincinnati.