Pięć goli i porażka Sampdorii z Interem, bramka Dawida Kownackiego na San Siro! [VIDEO]

Roger Gor, wikipedia
Inter Mediolan pokonał Sampdorię Genua 3:2 na San Siro w dziesiątej kolejce Serie A. Bramkę dla gości zdobył Dawid Kownacki.
Były piłkarz Lecha Poznań na murawie pojawił się w 58 minucie. I potrzebował raptem sześciu minut, żeby wpisać się na listę strzelców. Polak wpakował piłkę do bramki z bliskiej odległości po dośrodkowaniu Fabio Quagliarelli, mają przed sobą tylko golkipera rywali.
Gospodarze wcześniej trzy razy jednak trafili do bramki Sampdorii. Najpierw gola strzelił Martin Skriniar, a potem dwa kolejne dołożył Mauro Icardi.
W samej końcówce jeszcze jedno trafienie dla gości dołożył Fabio Quagliarella.
Warto odnotować, że cały mecz w barwach klubu z Genui rozegrał Bartosz Bereszyński, a Karol Linetty wszedł na boisko w 66 minucie.
"Nerazurri" dzięki zwycięstwu zostali liderami Serie A. Wyprzedzają o jeden punkt SSC Napoli, które jednak rozegrało mecz mniej. Sampdoria z kolei z siedemnastoma "oczkami" plasuje się na szóstej pozycji.