Pięć goli na koniec noworocznej gry w Premier League. Wygrana West Hamu, Fabiański bez czystego konta [WIDEO]

Richard Calver / Press Focus
Autor: Maciej Pietrasik 1 sty 2022 | 20:34
Piłkarze West Hamu wygrali 3:2 z Crystal Palace w ostatnim sobotnim meczu 21. kolejki Premier League. O wyniku spotkania przesądzili w zasadzie już w pierwszej połowie. Niewiele brakowało, aby czyste konto zachował Łukasz Fabiański, który dopiero w końcówce wpuścił dwa gole.
"Młoty" w ostatnich tygodniach miały słabszy okres, ale ostatnio zdołały przełamać się w rywalizacji z Watfordem. W sobotni wieczór londyńczycy rywalizowali na wyjeździe z Crystal Palace.
Pierwsza połowa należała do West Hamu, który szybko wyszedł na prowadzenie. W 22. minucie obronę rywali zaskoczyli Benrahma oraz Antonio, który wykorzystał dośrodkowanie kolegi z drużyny.
Po chwili było już 2:0. Tym razem Declan Rice obsłużył Manuela Lanziniego, a ten mocnym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi Crystal Palace. Już w doliczonym czasie gry byliśmy natomiast świadkami trzeciej bramki.
Wówczas arbiter podyktował rzut karny dla "Młotów". Do piłki podszedł Lanzini, Vicente Guaita wyczuł co prawda jego intencje i rzucił się w dobrą stronę, ale strzał był zbyt precyzyjny.
Przez długi czas wydawało się, że goście odniosą bardzo pewne zwycięstwo, a Łukasz Fabiański zachowa czyste konto. W 83. minucie nadzieję Crystal Palace dał jednak Edouard.
W końcówce zrobiło się gorąco, bo na 3:2 z rzutu wolnego trafił Olise. Na wyrównanie gospodarzom brakło już jednak czasu. West Ham wygrał 3:2 i powrócił dzięki temu na piąte miejsce w tabeli.

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

200 PLN

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI