Piękna bramka Leo Messiego z rzutu wolnego! Idealny strzał Argentyńczyka i zwycięstwo PSG [WIDEO]

Leo Messi popisał się pięknym strzałem z rzutu wolnego w meczu z Niceą. PSG pokonało zespół z Lazurowego Wybrzeża 2:1.
W wyjściowym składzie PSG zabrakło dziś Kyliana Mbappe. Christophe Galtier postawił od pierwszej minuty na Hugo Ekitike.
Wynik spotkania w 29. minucie otworzył Leo Messi. Argentyńczyk oddał idealne uderzenie z rzutu wolnego.
Messi po raz 60. w karierze zdobył bramkę z rzutu wolnego. Pierwszy raz ta sztuka udała mu się w barwach PSG.
W 35. minucie arbiter podyktował kolejny rzut wolny dla PSG. Tym razem do piłki podszedł Neymar, po czym oddał minimalnie niecelny strzał.
Do przerwy PSG prowadziło 1:1, ale już w 48. minucie goście z Lazurowego Wybrzeża doprowadzili do remisu. Gaetan Laborde wykorzystał asystę Youcefa Atala i pokonał Gianluigiego Donnarummę.
W 64. minucie Neymar oddał kolejny strzał w tym meczu. Brazylijczyk nieznacznie się pomylił. W drugiej połowie na boisku pojawił się jeszcze Kylian Mbappe. I to właśnie 23-letni Francuz w 83. minucie strzelił gola na wagę zwycięstwa PSG.
Paryżanie po zdobyciu kolejnych trzech punktów zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Nicea jest trzynasta.
Adam Kłos01 Oct 2022 · 22:53