Piękna bramka we Wrocławiu! Śląsk zremisował z Cracovią [WIDEO]

Screen Twitter
Śląsk Wrocław zremisował z Cracovią 1:1 w drugim sobotnim meczu PKO BP Ekstraklasy. Oba zespoły umocniły się w górnej połowie ligowej tabeli.
Pierwszego gola na Tarczyński Arenie strzelili dziś goście. W 15. minucie gry bardzo dobrym wykończeniem w polu karnym przeciwnika błysnął napastnik Cracovii - Patryk Makuch.
Śląsk wyrównał pod sam koniec pierwszej połowy spotkania. Po dośrodkowaniu Victora Garcii kapitalnym uderzeniem z woleja popisał się Adrian Łyszczarz.
Po zmianie stron, w deszczowych warunkach pogodowych, żaden z zespołów nie zdołał przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.
Dzięki podziałowi punktów Cracovia przynajmniej tymczasowo awansowała na czwarte miejsce w tabeli Ekstraklasy. Śląsk wskoczył na szóstą lokatę.
Wojciech_Falenta 20 Aug 2022 · 19:23