Piękne gole i wysokie zwycięstwo Liverpoolu. Klopp i spółka o dwa punkty od mistrzostwa Anglii

Jose Breton- Pics Action / Shutterstock.com
Liverpool zrobił kolejny krok do mistrzostwa Anglii. Piłkarze Juergena Kloppa rozbili Crystal Palace 4:0.
Gospodarze rozpoczęli strzelanie w 23. minucie. Trent Alexander-Arnold popisał się wówczas precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego.
Tuż przed przerwą wynik podwyższył Mohamed Salah. Egipcjanin wystartował do podania Fabinho z głębi pola i w sytuacji sam na sam pokonał Wayne'a Hennesseya.
Gola strzelił też brazylijski pomocnik. W 55. minucie Fabinho wykorzystał swobodę pozostawioną mu przez rywali i huknął z dystansu. Hennessey był bezradny.
Wynik w 69. minucie ustalił Sadio Mane. Senegalczyk wykończył szybką kontrę rozprowadzoną przez Salaha.
Było to szesnaste z rzędu ligowe zwycięstwo Liverpoolu na Anfield Road. "The Reds" mogą właściwie czuć się mistrzami Anglii - do przypieczętowania tytułu potrzebują dwóch punktów w siedmiu ostatnich kolejkach.
Marcin Karbowski24 Jun 2020 · 23:15