Piękny gol Cole'a i remis Los Angeles Galaxy

Featureflash / Shutterstock.com
Los Angeles Galaxy zremisowało przed własną publicznością z Colorado Rapids 2:2 (0:0) w środowym meczu amerykańskiej ligi MLS.
Pierwszy gol na StubHub Center padł dopiero w drugiej połowie. W 59. minucie Ashley Cole wykorzystał dośrodkowanie Chrisa Pontiusa i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
Goście doprowadzili do wyrównania w 74. minucie, kiedy na listę strzelców wpisał się Edgar Castillo. Osiem minut później to gospodarze znów objęli prowadzenie za sprawą trafienia Sebastiana Lletgeta. Przy trafieniu pomocnika asystował Chris Pontius.
Wynik spotkania na 2:2 ustalił w 82. minucie Niki Jackson , który po zagraniu Edgara Castillo umieścił futbolówkę w siatce.
Podopieczni Siegfrieda Schmida zajmują obecnie czwarte miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej i mają na koncie 37 punktów. Zespół prowadzony przez Anthony'ego Hudsona z dorobkiem 24 "oczek" plasuje się na 11. pozycji.