Piękny gol Leo Messiego z rzutu wolnego. Piłkarz PSG pokazał, jak się to robi [WIDEO]

Pan Yulong/Xinhua/PressFocus
Reprezentacja Argentyny wygrała z Panamą 2:0 (0:0). Pięknym trafieniem w towarzyskim spotkaniu popisał się Leo Messi.
Podczas marcowej przerwy reprezentacyjnej Argentynę czekają dwa spotkania. Niedługo mistrzowie świata zmierzą się z Curacao, zaś minionej nocy pokonali Panamę 2:0 (0:0).
Mecz był wyjątkowo zacięty, a faworytom udało się przełamać rywali dopiero w 78. minucie, gdy do siatki trafił Thiago Almada. Niedługo później prowadzenie podwyższył jednak Leo Messi.
Argentyna wywalczyła rzut wolny z dogodnej odległości, a zawodnik PSG pokazał najwyższą klasę. W 89. minucie przymierzył i posłał idealne uderzenie niemalże prosto w okienko bramki.
Dla Messiego było to 99 trafienie w narodowych barwach. Pod względem goli dla reprezentacji zajmuje obecnie 3. miejsce na liście wszech czasów - wyprzedzają go jedynie Ali Daei oraz Cristiano Ronaldo.
Warto dodać, że spotkaniu z Panamą towarzyszyła niezwykła atmosfera. Kibice zgotowali widowiskowe przyjęcie swoim bohaterom, a na twarzach wielu zawodników pojawiły się łzy.
Hubert Kowalczyk24 Mar 2023 · 08:12