Piękny gol Mateusza Klicha w Leeds. Idealne uderzenie polskiego pomocnika [WIDEO]

screen/Leeds
Leeds United przygotowuje się w Hiszpani do dalszej części sezonu. W ostatnim meczu towarzyskim ekipy z Elland Road błysnął Mateusz Klich. Pomocnik strzelił gola na wagę zwycięstwa z Elche.
Bieżące rozgrywki na razie nie należą do reprezentanta Polski. Przed mistrzostwami świata Klich miał problem z wywalczeniem sobie pewnego miejsca w składzie w Leeds.
W tym sezonie 32-latek spędził na murawie tylko 578 minut. W meczach Premier League ani razu nie udało mu się znaleźć miejsca w pierwszej jedenastce "Pawi".
Wczoraj Klich pojawił się na boisku w 61. minucie towarzyskiego meczu z Elche. W końcówce Polak popisał się kapitalnym strzałem na wagę zwycięstwa 2:1.
Umowa Klicha z Leeds obowiązuje do końca przyszłego sezonu. Portal "Transfermarkt" wycenia go na dwa miliony euro.
Według medialnych doniesień Klich już w najbliższym zimowym okienku transferowym może zmienić klub. Dwa zespoły są zainteresowane polskim pomocnikiem, o czym szerzej pisaliśmy TUTAJ.
Adam Kłos09 Dec 2022 · 07:07
Źródło: Twitter