Piękny gol przewrotką w I lidze! Fantastyczne trafienie zawodnika Widzewa, łodzianie wreszcie wygrali [WIDEO]

Merveille Fundambu, były piłkarz KTS-u Weszło, aktualnie grający w Widzewie Łódź, popisał się pięknym golem w meczu I ligi przeciwko Stomilowi Olsztyn. Kongijczyk zaimponował efektowną przewrotką ze skraju pola karnego, czym kompletnie zaskoczył rywali.
Kibice Widzewa, który fatalnie rozpoczął sezon I ligi, wreszcie otrzymali trochę powodów do radości. Wszystko za sprawą znakomitej bramki autorstwa Merveille Fundambu. Pomocnik sprowadzony do Polski do KTS Weszło, a następnie reprezentujący barwy Radomiaka, wykonał efektowną i skuteczną przewrotkę z około 15 metrów w 32. minucie spotkania łodzian ze Stomilem Olsztyn. Golkiper był bez szans.
To pierwszy gol Fundambu w oficjalnym meczu Widzewa.
Widzew wygrał ze Stomilem 2:0. Drugą bramkę zdobył w 58. minucie Marcin Robak z rzutu karnego. Było to pierwsze zwycięstwo łodzian w tym sezonie.
Po czterech meczach Widzew ma trzy punkty i zajmuje 13. miejsce w tabeli. Stomil z dorobkiem zaledwie jednego "oczka" jest 16., czyli trzeci od końca.
Łukasz Tarka 19 Sep 2020 · 13:41
Źródło: Twitter/własne