Piękny gol Sebastiana Szymańskiego! Uderzył z pierwszej piłki i trafił niemal idealnie [WIDEO]

Screen z Twittera
Sebastian Szymański jest jednym z pewniaków do wyjazdu na mundial w Katarze. Polak w tym sezonie prezentuje się znakomicie. W niedzielę znów miał powody do radości, trafiając do siatki w meczu z FC Volendam.
Reprezentant naszego kraju trafił do Holandii latem, na zasadach wypożyczenia z Dynama Moskwa. Szybko okazało się, że wybór Feyenoordu Rotterdam był w jego wypadku strzałem w dziesiątkę.
Szymański w Holandii gra regularnie, błyskawicznie stał się bardzo ważną postacią zespołu. W niedzielne popołudnie wyszedł w pierwszym składzie na ligowe starcie z FC Volendam.
Ekipa z Rotterdamu objęła prowadzenie w 16. minucie. Wówczas na listę strzelców wpisał się Danilo, a asystę przy trafieniu Brazylijczyka zaliczyło Dilrosun.
Szymański dał o sobie znać pod koniec pierwszej części spotkania. W 43. minucie to właśnie reprezentant Polski podwyższył wynik w tym spotkaniu.
Wówczas goście wyszli z błyskawiczną kontrą. Danilo zagrał prostopadłą piłkę do Szymańskiego, a ten uderzył z trudnej pozycji zza pola karnego. Efekt był jednak idealny.
Polak zdecydował się na strzał bez przyjęcia, z pierwszej piłki. Umieścił futbolówkę tuż przy słupku, nie dając szans bramkarzowi. Była to jego czwarta tegoroczna bramka w Eredivisie.
W drugiej części spotkania wynik już się nie zmienił i Feyenoord wygrał całe spotkanie 2:0. Szymański rozegrał pełne 90 minut.
Maciej Pietrasik06 Nov 2022 · 15:40