Pierwszy gol Jakuba Kiwiora w Premier League! Polak pokonał bramkarza Wolves [WIDEO]

Jakub Kiwior w meczu Arsenalu z Wolverhampton strzelił swojego pierwszego gola w Premier League. "Kanonierzy" pokonali rywali aż 5:0 (3:0).
Arsenal mocno wszedł w spotkanie z Wolves i już w 11. minucie spotkania mógł cieszyć się z prowadzenia. Gabriel Jesus znakomicie dośrodkował z prawego skrzydła, a Granit Xhaka jak rasowy napastnik głową skierował piłkę do bramki.
Chwilę później było już 2:0. Futbolówka w polu karnym dość przypadkowo spadła wprost pod nogi wspomnianego Xhaki i Szwajcar =nieoczekiwanie już w 14. minucie miał na swoim koncie dublet.
“Kanonierzy” nie chcieli zadowolić się dwubramkowym prowadzeniem i w 28. minucie podwyższyli je na 3:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się niezawodny Bukayo Saka, który, będąc już w szesnastce, ładnie przełożył sobie piłkę na lewą nogę, a po chwili posłał techniczny strzał w kierunku długiego słupka.
W 53. minucie na Emirates Stadium ponownie zobaczyliśmy wybuch radości, bo do siatki trafił Thomas Partey, ale arbiter nie uznał gola. Wcześniej faulowany był bowiem bramkarz Wolverhampton, Jose Sa. Co się jednak odwlecze... Chwilę później Leandro Trossard idealnie dośrodkował na głowę Gabriela Jesusa, a Brazylijczyk zdobył bramkę na 4:0.
W 79. minucie swój wielki moment miał Jakub Kiwior. Polak najlepiej odnalazł się w podbramkowym zamieszaniu po stałym fragmencie gry i znalazł sposób na pokonanie bramkarza rywali [od 1:45]:
Więcej goli już nie padło. Arsenal wygrał 5:0 i postawił kropkę nad "i" w sezonie, który zakończył na drugim miejscu w tabeli.