11 piłkarzy na wylocie z Chelsea! "The Blues" szykują wielkie czystki

11 piłkarzy na wylocie z Chelsea! "The Blues" szykują wielkie czystki
Li Ying / Xinhua / PressFocus
Londyńska Chelsea latem zamierza po raz kolejny mocno przebudować skład. Dziennikarze football.london twierdzą, że z klubu może odejść nawet jedenastu piłkarzy.
"The Blues" w ostatnich kilku okienkach wydali ogromne pieniądze na transfery. Nie przyniosło to jednak efektu w postaci poprawy wyników. Drużyna Mauricio Pochettino wciąż mocno zawodzi.
Dalsza część tekstu pod wideo
Latem w klubie ma dojść do kolejnych dużych zmian. Football.london twierdzi, że odejść ma nawet jedenastu piłkarzy, dla których nie ma już miejsca na Stamford Bridge.
Sprzedani mają zostać Conor Gallagher, Trevoh Chalobah, Ian Maatsen, Armando Broja oraz Lewis Hall. Pierwszy z wymienionych piłkarzy łączony jest z Tottenhamem.
Wiele wskazuje też na to, że z londyńskim klubem pożegnają się ponadto Marc Cucurella oraz Thiago Silva. Doświadczony Brazylijczyk prawdopodobnie nie podpisze nowego kontraktu.
W Londynie kompletnie przepadł Malang Sarr. Ponadto sprzedani mają zostać zawodnicy, którzy obecnie znajdują się na wypożyczeniach - Romelu Lukaku, Kepa Arrizabalaga oraz Hakim Ziyech.
Dla żadnego z nich w Chelsea nie ma już miejsca. "The Blues" liczą na to, że uda im się znaleźć chętnych na piłkarzy i pozbyć niepotrzebnego balastu z listy płac.

Przeczytaj również