15:0 w III lidze! To się naprawdę wydarzyło w Polsce

15:0 w III lidze! To się naprawdę wydarzyło w Polsce
Shutterstock
Concordia Elbląg znów wybiegła juniorami na spotkanie w III lidze. W konsekwencji klub walczący o utrzymanie rozstał rozjechany 0:15 (0:6) przez Pogoń Grodzisk Mazowiecki.
Concordia Elbląg walczy o utrzymanie w III lidze. Na ten moment zespół zajmuje 16. miejsce w ligowej tabeli. Do bezpiecznego miejsca traci trzy punkty.
Dalsza część tekstu pod wideo
Sytuacja drużyny byłaby lepsza, gdyby nie zastanawiające decyzje. W środę Concordia zmierzyła się z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Na to spotkanie wyszli... juniorzy.
Tym samym gospodarze nie mieli żadnych problemów z absolutnym rozbiciem rywali. Przed przerwą Pogoń strzeliła sześć goli, zaś po zmianie stron dziewięć. Skończyło się na 15:0 (6:0), w które trudno uwierzyć. Aż pięć bramek zdobył Kamil Odolak.
Taki scenariusz stał się niespodziewanym, ale ważnym prezentem dla Pogoni. Drużyna z Grodziska Mazowieckiego ma bowiem szanse na awans do II ligi. Dzięki wtorkowemu triumfowi powiększyła swoją przewagę nad Legią II Warszawa do sześciu punktów.
Wyczyny Concordii można starać się tłumaczyć walką o punkty w klasyfikacji Pro Junior System. Ekipa z Elbląga zajmuje w klasyfikacji III ligi 10. miejsce. Teraz jednak dorzuci kolejne "oczka" do rankingu.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk15 May · 19:09
Źródło: własne

Przeczytaj również