18-letni piłkarz przedłużył kontrakt z Wisłą Kraków

18-letni piłkarz przedłużył kontrakt z Wisłą Kraków
Piotr Drabik / shutterstock.com
Wisła Kraków skorzystała z opcji przedłużenia kontraktu z Kacprem Laskosiem - poinformował oficjalny serwis trzynastokrotnych mistrzów Polski.
Na mocy umowy kapitan zespołu Centralnej Ligi Juniorów pozostanie zawodnikiem "Białej Gwiazdy" przynajmniej do 31 grudnia 2019 roku.
Laskoś jest zawodnikiem drużyny z Małopolski od 2014 roku i systematycznie piął się w hierarchii kolejnych roczników.
18-latek ma za sobą także debiut w LOTTO Ekstraklasie. 20 maja 2017 roku rozegrał 15 minut w starciu z Pogonią Szczecin, zakończonym zwycięstwem Wisły 4:0.
Podopieczni Macieja Stolarczyka zajmują aktualnie trzecie miejsce w tabeli. "Biała Gwiazda" traci dwa punkty do prowadzącej w klasyfikacji Jagiellonii Białystok.
Redakcja meczyki.pl
Jakub Kreśliński27 Sep 2018 · 16:00
Źródło: asinfo.

Dyskusja

Przeczytaj również