37-latek już szaleje w LM. Dopiero chwalili go na EURO [WIDEO]

37-latek już szaleje w LM. Dopiero chwalili go na EURO [WIDEO]
Screen/X
Kilka dni temu Juraj Kucka był obecny na EURO 2024, gdzie zagrał dla reprezentacji Słowacji. Znany pomocnik nie miał jednak czasu na odpoczynek. W środę wystąpił on w eliminacjach Ligi Mistrzów.
We wtorek rozpoczął się nowy sezon europejskich pucharów. Dzień później do gry w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów przystąpił Slovan Bratysława. Mistrz Słowacji zagrał na własnym obiekcie z FK Strugą.
Dalsza część tekstu pod wideo
Początek meczu był wymarzony dla piłkarzy Slovana. Na przerwę schodzili oni z prowadzeniem 2:0 po bramkach zdobytych przez Vladimira Weissa i Roberta Maka. Rywale nie zamierzali jednak składać broni.
W drugiej odsłonie na listę strzelców wpisał się Besart Ibraimi. Napastnik przyjezdnych doprowadził nawet do remisu 2:2. Finalnie było to jednak za mało, by sprawić ogromną sensację w Bratysławie.
Na pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry prowadzenie gospodarzom dał Juraj Kucka, który został bohaterem swojego zespołu. Kilka chwil później 37-latek ustalił wynik, trafiając na 4:2.
Co ciekawe, pomocnik Slovana dołączył do drużyny bezpośrednio po EURO 2024. Podczas turnieju rozgrywanego w Niemczech zanotował on cztery mecze i jedną asystę w reprezentacji Słowacji.
Triumf nad FK Strugą sprawia, że Slovan jest o krok od awansu do II rundy el. Ligi Mistrzów. Rewanż obu drużyn odbędzie się już 17 lipca. Gospodarzem tego starcia będzie mistrz Macedonii Północnej.
Redakcja meczyki.pl
Piotr Sidorowicz 10 Jul · 22:40
Źródło: X

Przeczytaj również