"Absolutnie wspaniały, dajcie mu grać". Zachwyty nad Polakiem po ważnym meczu. Wykorzystał dużą szansę

"Absolutnie wspaniały, dajcie mu grać". Zachwyty nad Polakiem po ważnym meczu. Wykorzystał dużą szansę
screen
Maik Nawrocki wystąpił w sobotnich derbach Glasgow. Polak zebrał bardzo dobre recenzje od dziennikarzy oraz kibiców. Ci nie szczędzą obrońcy komplementów.
Stoper rozpoczął sezon w podstawowym składzie "The Bhoys", ale szybko doznał kontuzji. Później nie tylko nie wrócił do podstawowego składu, ale bardzo rzadko siadał nawet na ławce rezerwowych.
Dalsza część tekstu pod wideo
Jego obecność w kadrze meczowej na sobotnie Old Firm Derby była małym zaskoczeniem. Na dodatek Nawrocki wszedł na boisko już w pierwszej połowie, zastępując kontuzjowanego kolegę. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.
Choć Polak popełnił jeden błąd, skutkujący rzutem wolnym, po którym padł gol dla rywali, to zebrał dobre recenzje od dziennikarzy i kibiców. Ci nie mają wątpliwości, że stoper wykorzystał daną mu szansę.
- Wszedł na głęboką wodę i sobie poradził - piszą dziennikarze "Football Scotland". Ci przyznali Nawrockiemu "siódemkę" w dziesięciostopniowej skali.
- Dokonał kilku kluczowych przechwytów i bloków, ale popełnił faul przy golu dla "The Gers" - czytamy z kolei na łamach "Irish Mirror", gdzie Polaka oceniono o jedno "oczko" niżej.
- Absolutnie wspaniały, dajcie temu facetowi więcej czasu na grę - apelował z kolei w mediach społecznościowych jeden z fanów Celticu. Takich wpisów było zresztą znacznie więcej.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik30 Dec 2023 · 21:45
Źródło: TVP Sport

Przeczytaj również