Absurdalna sytuacja w Leagues Cup. Zawodnik zaatakował rywala głową [WIDEO]

Twitter Screen
Trwają rozgrywki amerykańskiego Leagues Cup. W meczu pomiędzy Cincinnati a Sporting Kansas City doszło do absurdalnej sytuacji.
W poniedziałek Cincinnati podjęło na TQL Stadium drużynę Sportingu Kansas City. Mecz był rozgrywany w ramach fazy grupowej Leagues Cup.
W 30. minucie spotkania doszło do szokującej sytuacji. Yerson Mosquera z Cincinnati starł się z Alanem Pulido z drużyny przeciwnej.
Mosquera będący pod pressingiem Pulido stracił panowanie nad piłką. Po przerwanej akcji zawodnicy przewrócili się na murawę.
Mosquera w geście irytacji lekko odepchnął przeciwnika. Nie spodobało się to Meksykaninowi, który zaatakował piłkarza Cincinnati głową.
Po absurdalnej sytuacji zawodnicy obu drużyn zbiegli się w miejsce zdarzenia. Chwilę po zajściu Pulido obejrzał czerwoną kartkę. Meksykanin przeprosił przeciwnika i opuścił boisko.
Do momentu incydentu Sporting Kansas City prowadził 2:0 po golu samobójczym Hagglunda i bramce Rosero. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3.
O rezultacie spotkania musiały zadecydować rzuty karne. Zespół z Cincinnati zwyciężył w konkursie jedenastek 4:2.
Filip Węglicki26 Jul 2023 · 13:43
Źródło: Express.co.uk