AC Milan. Paolo Maldini: Zawsze mówię chłopakom, aby nie stawiali sobie ograniczeń i byli ambitni

Paolo Maldini udzielił wywiadu dla "DAZN" przed meczem Udinese - AC Milan.- Zawsze wiedzieliśmy, że nasi gracze mają odpowiednią jakości i potrzebują czasu - stwierdził działacz.
"Rossoneri" są w wyśmienitej formie od kilku miesięcy. Obecnie zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli i coraz głośniej mówi się, że będą poważnym kandydatem w walce o mistrzowski tytuł.
Paolo Maldini wierzy, że zawodnicy Milanu mogą rywalizować o najwyższe cele.
- Zawsze mówię chłopakom, aby nie stawiali sobie ograniczeń i byli ambitni. Lubię też twardo stąpać po ziemi, ponieważ naszym celem powinna być poprawa. Mamy nadzieję awans do Ligi Mistrzów. Scudetto? Jeśli znajdziemy się w pozytywnej sytuacji, dlaczego nie spróbować? - zaznaczył działacz.
- Zawsze wiedzieliśmy, że nasi gracze mają odpowiednią jakości i potrzebują czasu. Odpowiednia struktura zespołu pomaga mniej doświadczonym graczom wejść do gry - dodał.
- To jest dla nas test dojrzałości, konsekwencji, który wykazaliśmy już w ciągu ostatnich sześciu miesięcy - zakończył.