Adam Buksa szaleje w Turcji! Kolejne gole reprezentanta, zachował mnóstwo spokoju [WIDEO]

Screen Twitter
Adam Buksa zdobył 11. i 12. bramkę w bieżącym sezonie ligi tureckiej. Tym razem reprezentant Polski trafił do siatki w meczu z Istanbulsporem.
W trakcie letniego okienka transferowego Adam Buksa odszedł z RC Lens na zasadzie wypożyczenia. Rosły napastnik przeniósł się do Antalyasporu.
Reprezentant Polski bardzo szybko odnalazł się w tureckim zespole. W sobotę dorzucił kolejne, jedenaste już trafienie w tym sezonie. Tym razem dwukrotnie wpisał się na listę strzelców w spotkaniu z Istanbulsporem.
W 14. minucie starcia zawodnik otrzymał podanie od Sandera van de Streeka. Dopadł do piłki i z bliskiej odległości wpakował ją do siatki.
Drugi gol był już znacznie bardziej elegancki. W 16. minucie Buksa przejął futbolówkę w polu karnym, urwał się obrońcy, a następnie na dużym spokoju zmieścił uderzenie obok Alpa Ardy.
Na ten moment Buksa jest najskuteczniejszym zawodnikiem Antalyasporu. Drugi na liście Sagiv Jehezkel zdobył sześć bramek.
Adam Buksa w meczu Antalyasporu
własne
Ostatecznie Antalyaspor zremisował jedynie 2:2 (2:2), goście wyrównali w 99. minucie. Buksa rozegrał całe spotkanie.
Hubert Kowalczyk17 Feb · 11:58