Adrian Benedyczak znów trafił do siatki. Polski snajper błyszczy w Parmie, błyskawiczny gol Polaka [WIDEO]

Screen z YouTube
Adrian Benedyczak jest w tym sezonie jedną z wiodących postaci we włoskiej Parmie. W sobotę Polak już w trzeciej minucie wpisał się na listę strzelców w domowym meczu z Como.
Były zawodnik Pogoni Szczecin coraz pewniej czuje się na włoskich boiskach. Z tego względu znalazł się w kręgu zainteresowań selekcjonera reprezentacji Polski, Michała Probierza.
W zeszły weekend napastnik Parmy wpisał się na listę strzelców w rywalizacji z Pisą. W sobotę zaczął od pierwszej minuty domowe starcie z Como.
Benedyczak wręcz nie mógł wyobrazić sobie lepszego początku tego spotkania. Już w trzeciej minucie napastnik otworzył bowiem wynik rywalizacji i wpisał się na listę strzelców.
Benedyczak Parma
Shutterstock.com
Znakomicie w polu karnym rywali spisał się wówczas Valentin Mihaila, który zabawił się z rywalami i wyłożył piłkę Benedyczakowi. Polak z bliska wykończył całą akcję.
Nie wystarczyło to jednak Parmie do wygrania kolejnego meczu w Serie B. Starcie z Como zakończyło się remisem 1:1. Do wyrównania jeszcze w pierwszej połowie doprowadził Simone Verdi.
Drużyna Benedyczaka i tak zajmuje pozycję lidera i pewnie zmierza po awans do elity. Polski napastnik ma na koncie dziewięć goli i trzy asysty w 24 spotkaniach w Serie B.