Afonso Sousa przemówił po utracie przytomności. Ważna wiadomość pomocnika Lecha Poznań

Paweł Jaskolka/Pressfocus
Afonso Sousa nie mógł dokończyć wczorajszego meczu z ŁKS-em Łódź. 23-latek zabrał głos na temat swojego stanu zdrowia.
Sobotnie spotkanie na Bułgarskiej zakończyło się w miarę spokojnym zwycięstwem gospodarzy. Zespół Johna van den Broma wygrał 3:1 po dublecie Mikaela Ishaka i trafieniu Kristoffera Velde.
W drugiej połowie na murawie zameldował się Afonso Sousa. W okolicach 83. minuty Portugalczyk stracił przytomność i upadł na murawę bez kontaktu z rywalem, o czym informowaliśmy TUTAJ.
Sousa natychmiast został przewieziony do szpitala, aby przejść niezbędne badania. Piłkarz uspokoił jednak kibiców, informując, że już czuje się lepiej.
- Jestem zdrowy, mój stan jest stabilny. To był tylko mały strach, dziękuję wszystkim za wiadomości - napisał Sousa w mediach społecznościowych.
Afonso Sousa wystąpił w tym sezonie w 14 spotkaniach Lecha. Zanotował w nich jedną asystę.
Kolejny mecz "Kolejorza" odbędzie się już w najbliższy wtorek. Podopieczni Johna van den Broma podejmą Jagiellonię Białystok.
Adam Kłos22 Oct 2023 · 07:08
Źródło: Twitter