Aleix Vidal prowadzi rozmowy z AS Romą

Aleix Vidal prowadzi rozmowy z AS Romą
Christian Bertrand/Shutterstock
AS Roma chce sprowadzić Aleixa Vidala. Klub ze stolicy Włoch rozmawia z agentem zawodnika FC Barcelony na temat jego potencjalnego transferu.
- Roma to jest Roma. Vidal poważnie rozważy ofertę z Romy - powiedział Graziano Battistini, agent prawego obrońcy, w rozmowie z serwisem "Romanews.eu".
Dalsza część tekstu pod wideo
- Jesteśmy w stałym kontakcie z Monchim. Jesteśmy dopiero na początkowym etapie czegoś, co może stać się negocjacjami - dodał.
Defensor niewiele gra w zespole "Blaugrany". W obecnym sezonie wystąpił w 16 meczach we wszystkich rozgrywkach, w których strzelił dwa gole i zanotował trzy asysty. Jego kontrakt na Camp Nou obowiązuje do końca czerwca 2020 roku.
Piłkarzem interesują się także Sevilla FC, Inter Mediolan oraz Valencia. Wcześniej najbardziej prawdopodobny wydawał się jego powrót na Estadio Sanchez Pizjuan.

Przeczytaj również