Ależ błąd Kamila Grabary w meczu młodzieżówki! Polacy podarowali Rosjanom gola [WIDEO]

YT
Reprezentacja Polski zremisowała 2:2 z Rosją w meczu el. ME U-21. Kosztowny błąd w 25. minucie gry popełnił Kamil Grabara.
Polacy znakomicie rozpoczęli spotkanie, szybko obejmując prowadzenie po samobójczym trafieniu Diveeva w 10. minucie. Po chwili biało-czerwoni stworzyli jeszcze dwie dogodne sytuacje w polu karnym rywali.
Radość podopiecznych Czesława Michniewicza nie trwała długo. Kamil Grabara niepotrzebnie wyszedł do długiego podania z głębi pola. Golkiper zderzył się z Sebastianem Walukiewiczem i nie zdołał przechwycić futbolówki.
Piłkę do opuszczonej bramki ze spokojem wpakował Utkin.
Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 2:2.
Daniel Makarewicz11 Oct 2019 · 16:35
Źródło: własne/Twitter