Ależ gol na oczach Polaka! Można oglądać w nieskończoność [WIDEO]

Screen/Twitter
W meczu Arisu Limassol z Paphos w ramach rozgrywek ligi cypryjskiej kibice zgromadzeni na stadionie obejrzeli piękną bramkę. Całe show skradł gracz gospodarzy, Jaden Montnor.
Aris Limassol znalazł się w ogromnym kryzysie. Ostatnie sześć spotkań w ramach ligi cypryjskiej z udziałem tego zespołu kończyło się stratami punktów. Nie inaczej było też w niedzielnym pojedynku z Paphos.
Nieco lepiej w ten mecz wszedł jednak Aris. W 25. minucie wynik meczu otworzył Jaden Montnor. Holender popisał się fenomenalną bramką.
Piłkarz Arisu najpierw przyjął piłkę piętką, po czym raz jeszcze uderzył ją w identyczny sposób, co pozwoliło mu wdać się w pojedynek biegowy z rywalem. 21-latek bez najmniejszych problemów wyprzedził defensora Paphos, a następnie wpadł w pole karne i umieścił futbolówkę w siatce.
Bramka zdobyta przez Montnora na wiele się jednak nie zdała. Dwie minuty później do remisu doprowadził gracz przyjezdnych, Jaja. Niedzielne spotkanie zakończyło się podziałem punktów (1:1).
Piękne trafienie holenderskiego piłkarza z ławki rezerwowych obserwował Miłosz Matysik. Były obrońca Jagiellonii Białystok tym razem nie dostał szansy i nie pojawił się na murawie.
Po rozegraniu 35 kolejek piłkarze Arisu Limassol zajmują dopiero czwarte miejsce w ligowej tabeli i mają niewielkie szanse na awans do przyszłorocznej edycji europejskich pucharów.
Piotr Sidorowicz 30 Apr · 08:24
Źródło: Twitter