Allegri: Czuję satysfakcję z awansu

Trener Juventusu Turyn Massimiliano Allegri nie krył zadowolenia po zwycięstwie w Bolonii 2:0 w 1/8 finału rozgrywek o Puchar Włoch.
Gole dla "Starej Damy", która po raz dwunasty z rzędu awansowała do ćwierćfinałów tych zmagań, zdobyli Federico Bernardeschi oraz Moise Kean.
- Pierwszy mecz po zimowej przerwie nigdy nie jest łatwy. Dlatego czuję satysfakcję z awansu - podkreślił Allegri w rozmowie z "Rai Sport".
- Kean jest jeszcze bardzo młody i musi się wiele nauczyć, ale spisał się bardzo dobrze. Bernardeschi był widoczny po swoim powrocie i wyglądał solidnie pod względem fizycznym - pochwalił autorów bramek opiekun mistrzów Włoch, których w środę czeka konfrontacja o Superpuchar przeciwko AC Milan w saudyjskim Jeddah.
- To jest tylko jeden mecz. Już raz taki przegraliśmy po karnych. Mam nadzieję, że tym razem obejdzie się bez dogrywki czy "jedenastek". Jesteśmy gotowi do gry, choć nie wystąpią kontuzjowani Medhi Benatia i Andrea Barzagli - dodał Allegri.