Allegri: Remis z Atalantą to dobry wynik

Juventus Turyn zremisował na wyjeździe z Atalantą Bergamo 2:2 w środowym meczu Serie A. "Bianconeri" grali w osłabieniu i przegrywali 1:2, a punkt zapewnił im wprowadzony z ławki Cristiano Ronaldo. Massimiliano Allegri, trener "Starej Damy", powiedział, że jego podopieczni mogli nawet sięgnąć po komplet "oczek".
- Na koniec mogliśmy nawet wygrać. To i tak jest jednak dobry wynik w starciu z świetną drużyną - powiedział Allegri, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.
- Dobrze graliśmy w pierwszej połowie, a rywale strzelili gola po swojej jedynej sytuacji. Mogliśmy zdobyć drugą bramkę. Wiedzieliśmy, że to będzie dla nas trudna walka. Utrzymaliśmy się w meczu, choć graliśmy w "10" - stwierdził.
Juventus pewnie zajmuje pozycję lidera tabeli. Nad drugim SSC Napoli ma dziewięć punktów przewagi. W najbliższej kolejce zmierzy się przed własną publicznością z Sampdorią Genua.