Ancelotti wychwala piłkarza Realu po El Clasico. "Zagrał świetnie"

Ancelotti wychwala piłkarza Realu po El Clasico. "Zagrał świetnie"
PRESSINPHOTO / pressfocus
Carlo Ancelotti zabrał głos po przegranym przez jego Real Madryt meczu z FC Barceloną (3:4). Włoski szkoleniowiec mimo porażki docenił znakomity występ jednego ze swoich podopiecznych.
Chociaż Real prowadził z Barceloną już 2:0, ostatecznie znów musiał przełknąć gorycz porażki. “Blaugrana” wygrała 4:3 i mocno zbliżyła się do tytułu mistrzowskiego.
Dalsza część tekstu pod wideo
W dobrym humorze po ostatnim gwizdku nie mógł być szkoleniowiec ekipy z Madrytu, Carlo Ancelotti.
- Popełniliśmy oczywiste błędy, które doprowadziły do utraty bramek - stwierdził Włoch.
Menedżer “Królewskich” widzi też jednak pozytywy po przegranym ostateczni starciu. Pochwalił choćby strzelca trzech goli, Kyliana Mbappe.
- Mbappe zagrał świetnie. Stwarzaliśmy sobie dobre okazje, zagrywaliśmy piłki za plecy. Strzeliliśmy trzy gole, a mogliśmy strzelić ich więcej (...). W obronie mogliśmy zagrać lepiej, ale nie zapominajmy, że brakuje nam pięciu obrońców - dodał Ancelotti.
Na trzy kolejki przed końcem sezonu Real Madryt, który w La Liga jest drugi, traci do liderującej Barcelony już siedem punktów.
Redakcja meczyki.pl
Adam NowackiWczoraj · 19:05
Źródło: Marca

Przeczytaj również