Antoine Griezmann opuści Atletico Madryt? Jest na radarze klubu z Ameryki Północnej

Antoine Griezmann opuści Atletico Madryt? Jest na radarze klubu z Ameryki Północnej
Antonio Pozo / Press Focus
Antoine Griezmann odzyskał niedawno numer "7" w Atletico Madryt. Na ten moment nic nie wskazywało na potencjalne odejście Francuza, ale nowe wieści przekazało "RMC Sport".
Antoine Griezmann został ostatecznie wykupiony przez Atletico Madryt z FC Barcelony. Klub ze stolicy Hiszpanii zapłacił 20 milionów euro, a uniwersalny zawodnik podpisał umowę ważną do 30 czerwca 2026 roku.
Dalsza część tekstu pod wideo
Chociaż drużyna Diego Simeone ma swoje problemy finansowe, to 32-latek uchodzi za gracza nietykalnego. Mimo tego doświadczony piłkarzy jest kuszony propozycją z Ameryki Południowej.
"RMC Sport" przekazało, że reprezentant "Trójkolorowych" znalazł się na celowniku CF Monterrey. Klub ten ma świetne wspomnienia związane z Francuzami - jego barwy reprezentował między innymi Andre-Pierre Gignac.
Według wspomnianego portalu taka przeprowadzka Griezmanna jest na ten moment mało prawdopodobna. Niemniej kadrowicz Didiera Deschampsa ma ciekawą opcję do kontynuowania swojej kariery.
Do tej pory 32-latek wystąpił w 341 meczach Atletico, strzelił 157 goli i zanotował 76 asyst. Francuz był związany z tym klubem dwukrotnie - od 2014 do 2019 roku i ponownie od 2021.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk06 Jul 2023 · 20:56
Źródło: RMC Sport

Przeczytaj również