Arcyważny gol Damiana Michalskiego! Polak zapewnił zwycięstwo na zapleczu Bundesligi [WIDEO]

Damian Michalski został bohaterem Greuther Furth. Polak zdobył bramkę na wagę zwycięstwa 4:3 z Karlsruher.
Spotkanie na zapleczu Bundesligi od samego początku było niezwykle emocjonujące. W 5. minucie wynik otworzył Tim Lemperle, ale do remisu błyskawicznie doprowadził Robin Bormuth.
W 13. minucie Dickson Abiama trafił do siatki, na co odpowiedział Marvin Wanitzek. Do przerwy był wynik 3:3, ponieważ na listę strzelców wpisali się jeszcze Lars Stindl i ponownie Abiama.
Na początku drugiej połowy Julian Green wyleciał z boiska. Greuther Furth zdołało jednak wygrać, dzięki Damianowi Michalskiemu.
W 64. minucie Polak odnalazł się w polu karnym przy rzucie rożnym. 25-latek wykorzystał sytuację i pokonał Patricka Drewesa.
Michalski rozegrał już 29 meczów w barwach Greuther Furth. Zanotował w nich siedem goli.
Zespół Polaka aktualnie zajmuje 12. miejsce w tabeli. W następnej kolejce Michalski i spółka zmierzą się z Elversbergiem.
Adam Kłos23 Sep 2023 · 18:16