Argentyńczyk zaczął krwawić już na początku meczu z Brazylią! Brutalny atak rywala [WIDEO]

Argentyńczyk zaczął krwawić już na początku meczu z Brazylią! Brutalny atak rywala [WIDEO]
screen
Starcie Brazylii z Argentyną obfituje w kontrowersje i brutalne przewinienia. Już w pierwszych minutach jeden z piłkarzy "Canarinhos" mógł wylecieć z czerwoną kartką po bezpardonowym ataku na rywala.
Hitowy mecz w eliminacjach Ameryki Południowej rozpoczął się ze sporym opóźnieniem. Brazylijczycy i Argentyńczycy nie mogli zacząć grać z powodu zamieszek na trybunach. W pewnym momencie na Maracanie doszło do dantejskich scen. Kibice starli się z policjantami, a do całej bójki dołączył nawet Emiliano Martinez, co możecie zobaczyć TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
Dopiero po kilkudziesięciu minutach mecz mógł się rozpocząć. Już w pierwszych minutach zawodnicy obu drużyn popełnili kilka brutalnych fauli.
W 5. minucie boisko mógł opuścić Gabriel Jesus, który uderzył w twarz Rodrigo De Paula. Sędzia ukarał zawodnika Arsenalu jedynie żółtą kartką.
De Paul potrzebował pomocy medycznej. Pomocnik mistrzów świata został trafiony w taki sposób, że doznał krwotoku z nosa.
Po chwili przerwy De Paul zdołał wrócić do gry. W 14. minucie pomocnik Atletico znowu został uderzony w twarz, tym razem przez Raphinhę. Skrzydłowy Barcelony również obejrzał żółty kartonik.

Przeczytaj również