Arsenal FC gładko rozprawił się ze Standardem Liege. Dwie bramki juniora z Brazylii [WIDEO]

Arsenal gładko rozprawił się ze Standardem Liege. Dwie bramki juniora z Brazylii [WIDEO]
MDI / Shutterstock
Arsenal w spotkaniu 2. kolejki Ligi Europy pokonał belgijski Standard Liege 4:0. Dwie bramki dla "Kanonierów" zdobył 18-letni Gabriel Martinelli.
Londyńczycy znakomicie rozpoczęli starcie ze Standardem. Już w 13. minucie wspomniany Martinelli rewelacyjnie dostawił głowę do dośrodkowania Kierana Tierneya.
Po zaledwie trzech minutach młody Brazylijczyk znów wpisał się na listę strzelców, tym razem precyzyjnie uderzając w długi róg bramki gości.
Arsenal poszedł za ciosem i w 22. minucie prowadził już 3:0. Gola zdobył Joe Willock, który po przypadkowym zagraniu od jednego z rywali znalazł się w dobrej sytuacji.
Na początku drugiej części gry Martinelli do dwóch goli dołożył jeszcze asystę, doskonale dogrywając do Daniego Ceballosa. Arsenal do końca spotkania kontrolował boiskowe wydarzenia, ale nie podwyższył już swojego prowadzenia.
"Kanonierzy" po dwóch kolejkach grupy F przewodzą stawce z kompletem punktów.
Adam Nowacki03 Oct 2019 · 23:00
Źródło: własne / Twitter