Arsenal Londyn. Były piłkarz o transferach: Unai Emery musi być bardzo sfrustrowany

Emmanuel Petit uważa, że nie ma wytłumaczenia dla Arsenalu Londyn w kontekście nie wydawania pieniędzy w styczniowym okienku transferowym. Były znakomity przed laty pomocnik "Kanonierów" powiedział, że to musi być bardzo trudne dla menedżera Uanai'a Emery'ego.
- Poziom frustracji Unai'a Emery'ego musi być bardzo wysoki. W drugim okienku transferowym, w którym uczestniczy jako menedżer Arsenalu, usłyszał, ze nie może nikogo kupić - powiedział Petit w rozmowie z "Idependent.ie".
- Wystarczy spojrzeć, jakie pieniądze wydają Manchester United, Liverpool i Manchester City. Jeśli nie będziesz tak jak oni wykładał kasy na najlepszych piłkarzy, aby o nich rywalizować, to zmierzasz donikąd - podkreślił Francuz.
- Jeśli zwalnia się Arsene Wengera, a następnie mówi jego następcy, że nie ma pieniędzy na nowych zawodników, to wtedy można się zastanowić, jaki sens był, aby najpierw w ogóle zwolnić Wengera - stwierdził.
Arsenal zajmuje szóste miejsce w tabeli Premier League ze stratą trzech punktów do czwartej Chelsea. W najbliższej kolejce zagra na wyjeździe z ostatnim Huddersfield Town.