Astronomiczne żądania Borussii Dortmund za Jude'a Bellinghama. Wszystko przez transfer Enzo Fernandeza

Astronomiczne żądania Borussii Dortmund za Jude'a Bellinghama. Wszystko przez transfer Enzo Fernandeza
ANP/Pressfocus
Wszystko wskazuje na to, że Jude Bellingham po sezonie opuści Borussię Dortmund. Jak informuje ceniony niemiecki dziennikarz, Christian Falk, wicemistrzowie Niemiec będą żądać za swoją gwiazdę naprawdę wielkich pieniędzy. Wszystko przez transfer Enzo Fernandeza.
Argentyńczyk był jednym z objawień mundialu w Katarze. W trakcie turnieju wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie "Albicelestes" i przyczynił się do zdobycia przez tę drużynę mistrzostwa świata.
Dalsza część tekstu pod wideo
Zimą na jego pozyskanie zdecydowała się Chelsea. "The Blues" zapłacili Benfice Lizbona aż 120 milionów euro. Tym samym ustanowili nowy rekord, jeżeli chodzi o transfery w angielskiej Premier League.
Christian Falk z "Bilda" nie ma wątpliwości, że ostatnie wydarzenia będą miały wpływ na przyszłość Jude'a Bellinghama, grającego na podobnej pozycji. Anglik także zostanie sprzedany, ale Borussia Dortmund żądać będzie naprawdę ogromnych pieniędzy.
- Wspominaliśmy już, że w marcu powinny odbyć się rozmowy na temat Jude'a Bellinghama. Wszystkie strony z pewnością przyglądały się ostatniej umowie Enzo Fernandeza - napisał Falk.
- Borussia Dortmund czuje teraz, że dzięki transferowi Chelsea ma odpowiedni punkt odniesienia dla Bellinghama. Mówi się, że na pewno nie będzie tańszy. Liverpool wie, co musi przynieść do stołu. Nie może być to mniej, niż oplata za Fernandeza - dodał.
Media nie mają wątpliwości, że Bellingham to numer jeden na liście życzeń Juergena Kloppa. Liverpool będzie miał jednak konkurencję. O piłkarza usilnie zabiega również Real Madryt.

Przeczytaj również