Asysta Szymańskiego. Świetne dośrodkowanie Polaka przyniosło gola [WIDEO]

Screen z X
Sebastian Szymański w niedzielę zaliczył kolejną asystę w barwach Fenerbahce Stambuł. Reprezentant Polski w meczu z Kayserisporem świetnie obsłużył Caglara Soyuncu.
Druga część sezonu nie jest w wykonaniu ofensywnego piłkarza tak dobra, jak początek rozgrywek. Na gola czeka od stycznia tego roku.
W ostatnim czasie Szymański znów nieco odżył. Nie trafia co prawda do siatki, ale asystuje przy trafieniach kolegów z drużyny.
Tak było też w niedzielnym spotkaniu Kayserisporem. Fenerbahce było zdecydowanym faworytem i z tej roli wywiązało się bez zarzutu.
Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 2:0. Do siatki trafili Batshuayi oraz Dijku. Szymański błysnął w drugiej części spotkania.
W 59. minucie reprezentant Polski miał sporo miejsca na lewym skrzydle. Posłał znakomite dośrodkowanie w pole karne, gdzie zupełnie niepilnowany był Caglar Soyuncu.
Dla Szymańskiego była to już 12. asysta w obecnym sezonie ligi tureckiej. Jego Fenerbahce wygrało cały mecz 3:0, ale wciąż traci sześć punktów do pierwszego Galatasaray.