Kibice ŁKS-u rzucali śnieżkami w zawodników Legii. Jeden z nich nie wytrzymał, zaczęła się awantura [WIDEO]

Kibice ŁKS-u rzucali śnieżkami w zawodników Legii. Jeden z nich nie wytrzymał, zaczęła się awantura [WIDEO]
Źródło: Twitter
Radovan Pankov nie wytrzymał w końcówce meczu ŁKS-u z Legią. Dosadnie odpowiedział kibicom, którzy obrzucali zawodników śnieżkami.
W niedzielnym spotkaniu 18. kolejki PKO BP Ekstraklasy doszło do niemałej sensacji. Czerwona latarnia rozgrywek, ŁKS Łódź, zatrzymała wicemistrzów Polski, Legię Warszawa. Przy al. Unii Lubelskiej 2 padł jedynie remis 1:1. Więcej na temat widowiska przeczytacie TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
Fani gospodarzy postanowili utrudnić grę gościom poprzez... obrzucanie ich śnieżkami powstałymi ze śniegu zalegającego na trybunach. Było to bardzo nieodpowiedzialne zachowanie fanów. Śnieg był zbity i mógł wywołać obrażenia u któregoś z piłkarzy.
Zachowanie sympatyków z Łodzi rozjuszyło jednego z obrońców "Wojskowych", Radovana Pankova. W doliczonym czasie gry Serb zdecydował się zareagować na zaczepki.
Gdy 28-latek znajdował się przed jedną z trybun, wciąż był obrzucany śnieżkami. W odpowiedzi rozsierdzony piłkarz zdecydował się rzucić w kibiców gospodarzy piłką.
Sędzia ignorował zachowania fanów, lecz postanowił zareagować na wybryk defensora i pokazał mu żółtą kartkę. Było to drugie napomnienie Pankova w tym sezonie ligowym.
Redakcja meczyki.pl
Michał Boncler10 Dec 2023 · 17:30
Źródło: Twitter

Przeczytaj również