Athletic Bilbao zremisował u siebie z Realem Valladolid

Edu del Fresno / Shutterstock.com
Athletic Bilbao zremisował u siebie z Realem Valladolid 1:1 (1:0) w przedostatnim niedzielnym meczu 9. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio San Mames prowadzenie "Los Leones" zapewnił dwanaście minut przed przerwą Inaki Williams, który w polu karnym minął bramkarza i obrońcę, a następnie skierował piłkę pod poprzeczką.
Dziewiętnaście minut przed końcem do wyrównania doprowadził Inigo Martinez, nieszczęśliwie zaskakując Unaia Simona Mendibila. Zespół z Kraju Basków zdobył dopiero drugi punkt w czterech ostatnich spotkaniach i spadł na siódmą lokatę w tabeli.
Podopieczni Sergio natomiast po trzecim remisie w czterech ostatnich meczach zajmują dwunaste miejsce w klasyfikacji. Obie drużyny dzielą nadal dwa punkty.