Atletico Madryt wyprzedziło Real w tabeli! Spektakularny występ Antoine'a Griezmanna [WIDEO]

Pressinphoto/Pressfocus
Atletico Madryt pewnie wygrało 5:1 z Cadiz. Tym samym podopieczni Diego Simeone awansowali na drugie miejsce w tabeli ligi hiszpańskiej.
Atletico fantastycznie rozpoczęło dzisiejszy mecz. W 2. minucie Yannick Carrasco zagrał do Antoine'a Griezmanna, który precyzyjnym strzałem otworzył wynik.
W 27. minucie Griezmann skompletował dublet. Tym razem rozegrał dwójkową akcję z Thomasem Lemarem, po czym posłał idealne uderzenie.
Jeszcze przed przerwą Griezmann mógł nawet strzelić trzeciego gola. Tym razem napastnik oddał jednak niecelny strzał z pola karnego Cadiz.
W 49. minucie Atletico zdobyło trzecią bramkę. Alvaro Morata odnalazł się w szesnastce rywali i pewnym uderzeniem wykończył szybką akcję "Los Colchoneros".
W 56. minucie sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy z Civitas Metropolitano. Jedenastkę na gola zamienił Yannick Carrasco.
Honorową bramkę dla gości z Kadyksu strzelił Choco Lozano. Później do akcji wkroczyli mistrzowie świata, bowiem Rodrigo De Paul asystował przy golu Nahuela Moliny.
Po zwycięstwie "Atleti" wskoczyło na drugie miejsce w tabeli. Ekipa Diego Simeone wyprzedza Real Madryt o jeden punkt.
Adam Kłos03 May 2023 · 23:54